عکاسی و فیلمبرداری عروس و داماد در گرجستان
فرمالیته در تفلیس
هزینه پروژه فرمالیته در تفلیس X تومان (09131696956) می باشد. لازم به توضیح است که این پکیج شامل عکاسی – فیلم برداری – هلی شات – دسته گل و هزینه رفت و برگشت پرسنل استودیو میباشد
و همچنین کلیه هزینه های جانبی بر عهده مشتری می باشد. هزینه های مذکور مربوط به عروس و داماد و ۳ نفر از اکیپ استودیو رها مجموعاً ۵ نفر میباشد.
.

اگر بین انتخاب عکاسی و فیمبرداری فرمالیته و مدلینگ (اسپرت) در کشور گرجستان مردد هستید، پیشنهاد استودیو رها به شما عکاسی و فیلمبرداری عروسی میباشد. گرچه منعی برای انجام کار اسپرت نیز در گرجستان وجود ندارد. دلایل این انتخاب را میتوانید در جلسات حضوری مشاوره استودیو رها البته با رزرو قبلی وقت مشاوره جویا شوید.
.

لوکیشنهای محل عکاسی در گرجستان با توجه به شرایط فصلی این کشور متفاوت است. اما به طور کلی استودیو بین المللی رها از لوکیشن های زیر برای پروژه عکاسی و فیلمبرداری خود استفاده میکند. لوکیشنهای نامبرده از برترین و مطرح ترین فضاهای عکاسی و فیلمبرداری در شهر های تفلیس و باتومی گرجستان میباشند.

قلعه ناریکالا
کوه قازبگی
اوپلیستسیخه
کلیسای Gegeti
متسختا
تفلیس
باتومی

لوکیشن فیلمبرداری در گرجستان

بهترین لوکیشن فیلمبرداری در گرجستان را به شما معرفی میکنیم.

گرجستان دارای عوامل و فاکتورهای لازم جهت ساخت فیلم و عکاسی است.

نواحی با نور کافی و سایه های تاثیر گذار

اتمسفر اروپایی

بافت های زیبای شهری و روستایی و در دسترس

محیط و ساختمانهایی با اشکال هندسی

جاده هایی در میان درختان

ساکت و آرام

نزدیکی به ایران

ارزان قیمت بودن خدمات

کشوری آزاد و دسترسی آسان به مجوزهای فیلمبرداری برای فیلمبردارای حرفه ای

جاذبه های کم نظیر طبیعی و تاریخی و گردشگری
تنوع بصری و … از جمله دلایل انتخاب لوکیشن فیلمبرداری در گرجستان است.

وجود رودخانه ” کورا” در وسط شهر، بافت پله کانی تفلیس قدیم، شهرهای تاریخی ” متسختا” و ” سیقناقی ” بخش مدرن شهر که بر اساس الگوهای فرانسوی ساخته شده و همچنین تضاد سنت و مدرنیته در پایتخت از جمله جاذبه های فیلمبرداری، عکاسی و حتی گردشگری گرجستان برای آغاز یک سفر ماجراجویانه و جذاب و هیجان انگیز است.

علاوه بر جاذبه های بصری و زیبائی های ظاهری گرجستان، لوکیشن های اروپایی، مردم مهربان، قیمت ارزان و آزادی عمل برای عوامل فیلمبرداری، گرجستان را مکانی مناسب برای ساخت فیلمهای سینمائی ساخته است.