عکاسی و فیلمبرداری عروس و داماد در تایلند
هزینه پروژه فرمالیته در تایلند X تومان می باشد. لازم به توضیح است کلیه هزینه های جانبی شامل: هزینه پرواز رفت و برگشت، ترنسفر، اقامت در هتل، هزینه های گشت و جابجایی در انجا، هزینه ورودی اماکن گردشگری و لوکیشنها، هزینه وعده های غذایی شامل صبحانه، نهار و شام بر عهده مشتری می باشد. هزینه های مذکور مربوط به عروس و داماد و ۳ نفر از اکیپ فیلمبرداری و عکسبرداری استودیو رها مجموعاً ۵ نفر میباشد.
.
اگر بین انتخاب عکاسی و فیمبرداری فرمالیته و مدلینگ (اسپرت) در کشور تایلند مردد هستید، پیشنهاد استودیو رها به شما عکاسی و فیلمبرداری فرمالیته میباشد. همچنین همزمان میتوان کار عکاسی و فیلمبرداری اسپرت را نیز با توجه به پروژه ۵ روزه کاری انجام داد. دلایل این انتخاب را میتوانید در جلسات حضوری مشاوره استودیو رها البته با رزرو قبلی وقت مشاوره جویا شوید.
.
لوکیشنهای محل عکاسی در شهر پوکت با توجه به شرایط گردشگردی و فصلی این کشور متغیر است. اما به طور کلی استودیو بین المللی رها از لوکیشن های زیر برای پروژه عکاسی و فیلمبرداری خود استفاده میکند. لوکیشنهای نامبرده از برترین و مطرح ترین فضاهای عکاسی و فیلمبرداری در شهر پوکت میباشند.

معبد وات چالونگ
فانتاسی
جزیره فی فی
خلیج فانگ نا
ساحل لائم سینگ
منطقه قدیمی پوکت
باغ وحش پوکت
ساحل نائی هان
چشم انداز و ساحل کارن
جزیره جیمز باند