فیلمبرداری مجلس عروسی توسط یکی از فیلمبرداران خلاق ما، و با استفاده از بهترین و پیشرفته‌ترین تجهیزات صوتی و تصویری با کیفیت FULL HD و 4K انجام می‌شود. بسته به خواست مشتریان، می‌توانیم تنها از جشن عروسیشان فیلم بگیریم یا علاوه بر آن از آماده شدن و آرایش عروس هم فیلمبرداری کنیم. در فیلمبرداری، عروسی از زاویه نگاه یک نفر، یعنی فیلمبردار دیده شده و در آن بیشتر بر عروس و داماد، که مهمترین افراد حاضر در جشن هستند، و همچنین مهمترین لحظات روز عروسی تمرکز می‌شود. فیلم تهیه شده داستانی است که از زاویه دید فیلمبردار روایت می‌شود.

روند فیلمبرداری عروسی

ما تمامی لحظه‌های مهم بزرگترین روز زندگی‌تان را ضبط می‌کنیم، تا مطمئن شویم که می‌توانید با دیدن فیلم عروسیتان که با ذوقی هنری و به شکلی حرفه‌ای آن را فیلمبرداری، ادیت و تولید کرده‌ایم، این خاطرات گرانبها را بارها و بارها مرور کنید و از ترکیب گلچینی از صحنه‌های مدرن و سنتی، رسمی و غیررسمی، و احساسی و بامزه لذت ببرید. ما با حضور در تمامی صحنه‌ها و فیلمبرداری از کوچکترین جزئیات تا صحنه‌های گروهی بزرگ، لبخندها، اشک‌ها، لذت و خنده‌هایتان داستان عشق بی‌نهایت شما را خواهیم گفت.‌

قبل از عروسی فیلمبردار ما با عروس و داماد صحبت کرده و به خواسته‌ها و موارد مورد نظرشان گوش داده و از آن‌ها یادداشت‌برداری می‌کند. این موضوع، بسیار مهم است زیرا به ما کمک می‌کند که رضایت مشتری را جلب کنیم. اگر فیلم تهیه شده چیزی نباشد که مشتریانمان خواسته‌اند، ما کارمان را درست انجام نداده‌ایم، حتی اگر فیلم خیلی عالی به نظر برسد. به همین دلیل است که ما می‌خواهیم پیش از عروسی انتظارات مشتریانمان را بدانیم و صادقانه به آن‌ها بگوییم چه کارهایی را می‌توان و چه کارهایی را نمی‌توان انجام داد.

در روز مجلس عروسی، فیلمبردار ما قبل از رفتن به محل برگزاری مراسم تجهیزات فیلمبرداری را چک می‌کند تا مطمئن شود که آن‌ها به خوبی کار می‌کنند. ما کارمان را از گلفروشی و در زمانی که ماشین عروس آماده می‌شود شروع می‌کنیم، سپس از آماده شدن داماد و بعد از آن از زمان رفتن داماد پیش عروس در آرایشگاه فیلمبرداری می‌کنیم.

در مجلس عروسی، از زمان ورود عروس و داماد به محل مراسم و خانواده‌هایشان که آن‌ها را احاطه کرده‌اند، رقص، شام، بریدن کیک و تا زمانی که عروس و داماد از میهمانان خداحافظی می‌کنند و سوار بر ماشین می‌شوند و با همراهی خانواده‌هایشان به طرف خانه خود می‌روند، فیلمبرداری می‌کنیم.

بعد از عروسی نیز مونتاژکار ما فیلم‌های ضبط شده را ادیت کرده و با حذف کردن بخش‌های غیرضروری و اضافه کردن موسیقی، پس‌زمینه فیلم نهایی را تولید می‌کند.‌ در نهایت فیلم عروسی را ظرف یک مدت زمان معقول به‌دست مشتری خواهیم رساند، زیرا نمی‌خواهیم مشتریانمان که بی‌صبرانه منتظر دیدن فیلم عروسیشان هستند، از انتظار خسته و کلافه شوند.

مزایای فیلمبرداری از عروسی

-تنها راه عملی برای جاودانه کردن روز عروسیتان است.
-می‌توانید آن دسته از اقوام و آشنایانی که نمی‌توانند در مراسم حضور فیزیکی داشته باشند را نیز در جشن عروسیتان سهیم کنید.
-می‌توانید ویدئوکلیپ‌های آماده شدنتان در صبح روز عروسی و مجلس عروسی را ببینید.
-می‌توانید خاطرات و لحظات عروسیتان را بارها و بارها از نو تجربه کنید.
-می‌توانید ستاره فیلم شب عروسیتان باشید.
-همچنین، می‌توانید اشتباهات بامزه‌ روز عروسی را هم ببینید.

پیش از گرفتن هرگونه تصمیمی که ممکن است بعداً از آن پشیمان شوید، بهتر است این پرسش‌ها را از خودتان بپرسید: آیا مایلید لحظه جادویی اولین رقص مشترکتان، رقص پدر و دختر یا رقص مادر و پسر در روز عروسی را دوباره تجربه کنید؟‌ در مورد اشتباهات بامزه روز عروسی چطور؟ نظرتان در مورد اتفاقات ناب و لحظات تکرار نشدنی و لذت‌بخشی که با اعضاء خانواده و افراد مهم زندگی‌تان می‌توانید داشته باشید چیست؟ آیا مایلید دوباره آن‌ها را ببینید و خاطرات روز بزرگ زندگی‌تان را بارها و بارها مجدداً تجربه کنید؟

در روز عروسیتان اقوام مسنی هم حضور دارند، که متأسفانه برای همیشه در زندگی‌تان باقی نخواهند ماند. این فرصتی عالی است تا بتوانید تصاویری از تمام اقوام و آشنایان داشته باشید که در یک زمان بسیار خاص و پراحساس با خوشحالی در کنار هم قرار دارند. خلاصه اینکه، شما چندین ماه را برای برنامه‌ریزی دقیق جزئیات روز عروسیتان، از رنگ‌ها و مدل گرفته تا کوچکترین جزئیات آرایش گل‌هایتان، صرف می‌کنید و اگر چه عکاسی گزینه بسیار خوبی برای ثبت لحظات خاص زندگی است، اما فیلمبرداری تنها راهی است که می‌توانید با آن عملاً تمامی این جزئیات را جاودانه کرده و همه حرکات، لحظات و احساسات روز عروسیتان را ثبت کنید.

برای دیدن عروسیتان از یک نمای دید پرنده (دید از بالا) بی‌نظیر، یک هلی شات رزرو کنید

ما یک دوربین فیلمبرداری کنترل از راه دور هم داریم که روی وسیله‌ای شبیه به یک هلی‌کوپتر نصب شده است. از آنجا که این دوربین می‌تواند از بالا فیلم تهیه کند، می‌توان با آن از نماهای و زوایای بی‌نظیری فراتر از سطح زمین، فیلمبرداری مجلس عروسی شما را انجام دهیم. برای مثال، در طول جشن عروسی می‌توانیم با استفاده از این دوربین، از شما در ورودی مجلس عروسی و در حالی که تمامی مهمانانتان در صحنه دیده می‌شوند، فیلمبرداری کنیم. این روشی عالی برای ثبت جادو و احساسات نیرومند موجود در چنین لحظاتی است.‌ این دوربین برای عروسی‌هایی که در لوکیشن‌های خوش منظره برگزار می‌شوند یا برای زوج‌هایی که می‌خواهند یک فیلم عروسی پرانرژی، باشکوه و منحصربفرد داشته باشند، گزینه ایده‌آلی است. کیفیت فیلم و عکس این دوربین FULL HD بوده و فیلم‌هایی با کیفیت با آن گرفته می‌شود همچنین می‌توان عکس‌هایی با کیفیت بالا جهت چاپ تهیه کرد.