چندین ماه صرف برنامه‌ریزی جشن عروسی و پرداختن به ریزترین جزئیات می‌شود، اما روز عروسی در چشم برهم‌زدنی می‌گذرد و بدل به داستانی می‌شود که هیچ زوجی از تکرار کردن آن خسته نخواهد شد. اینجاست که ما عکاسان و تدوین‌گران پا به میدان می‌گذاریم و خاطره‌هایتان را جاودانه می‌سازیم و کلیپ‌هایی ماندگار را از جشن شما تهیه می‌کنیم که همواره آن جشن رویایی را در عین واقعیت به تصویر خواهد کشید. ما با آمیزه‌ای از تصویرهای چشم‌نواز، صدای مجلس و آهنگ‌های دستچین شده، خاطره شما را در قالب کلیپ عروسی به بهترین وجه بازگو خواهیم کرد.

گروه تهیه کلیپ عروسی ما، تمام خدمات مربوط به مهم‌ترین جشن زندگی شما از برنامه‌ریزی اولیه گرفته تا ویرایش حرفه‌ای فیلم را بر عهده می‌گیرد تا تازه عروس و داماد در روز ازدواجشان کاملاً آسوده خاطر باشند و پس از آن تا پایان عمر از تماشای جشن وصالشان لذت ببرند.

کلیپ عروسی

ما در آتلیه فیلم و عکس رها، تخصصی‌ترین خدمات را برای تهیه کلیپ عروسی، در تمام فصول سال به زوج‌ها ارائه می‌دهیم. ما برای تهیه کلیپ همراه شما به هر گوشه از ایران یا جهان که بخواهید سفر می‌کنیم.

کلیپ عروسی را می‌توان نوعی فیلم مستند به شمار آورد که مملو از خاطرات ارزشمند روز جشن است و لذت تماشای آن به دلیل ترکیب شدن با موسیقی و آهنگ‌های برگزیده دو چندان می‌شود.

فیلمبرداری

ما رخداد مهم و هیجان انگیز زندگی شما را با کیفیت بالا و با ثبت جزئیات، به شیوه‌ای جذاب و واقع بینانه فیلمبرداری می‌کنیم. وضوح بالای ۸٫۳ میلیون پیکسلی توجه بیشتری را به جزئیات جلب می‌کند و با هموارتر نشان دادن خطوط، حتی تصاویر بسته از بالا نیز شفاف‌تر به نظر می‌رسد. ما دامنه‌ای از فاصله‌های کانونی را، با لنزها و دوربین‌های دیجیتال SLR پیشرفته و حرفه‌ای، به گونه‌ای ثبت می‌کنیم که تصویر و حس هر فریم هم‌تراز فیلم‌های سینمایی باشد.

موسیقی واقعی

موسیقی را می‎توان به منزله روح فیلم در نظر گرفت. ما به دلیل اهمیت موسیقی یک قانون ساده وضع کرده‌ایم: موسیقی و آهنگ عروسی نباید پیش پاافتاده، قدیمی یا کلیشه‌ای و تکراری باشد. ما به همراه زوج آینده، آهنگ‌های باکیفیت را برای کلیپ عروس و داماد گلچین می‌کنیم.
اهمیت جزئیات

ما در روز جشن به تصویرهای جزئی و به ظاهر کم اهمیت نیز به همان اندازه لحظه‌های سرنوشت‌ساز اهمیت می‌دهیم و از آن‌ها چشم‌پوشی نمی‌کنیم. حلقه‌ها، گل‌ها، کفش‌ها، لبخندها و…، هر چیز کوچکی که سهمی در این روز شگفت‌انگیز داشته باشد، نباید نادیده گرفته شود. ما در جشن شما حضور داریم تا تک تک لحظه‌های جادویی را شکار کنیم و آنها را در قاب تصویر جاودانه سازیم.

صدا بر غنای بافت می‌افزاید

از آنجایی که صدا می‌تواند نجات دهنده یا نابود کننده فیلم باشد، باید کاملاً جدی گرفته شود. صحبت‌های عروس و داماد و وابستگان‌شان باید به طور کاملاً رسا به گوش برسد. ما تمام نویزها و خنده‌های بسیار بلند را حذف می‌کنیم.
حرکت‌های تکان دهنده

ما با استفاده از کرین‌های کوتاه و بلند، اسلایدر، دوربین پروازی، کنترل از راه دور و دیگر تجهیزات پیشرفته فیلمبرداری، در کمال مهارت و ظرافت تصویرهایی تأثیرگذار خلق می‌کنیم.

انواع کلیپ ویدئو

ما دو سبک اصلی کلیپ عروسی و لحظات مهم عروسی را در مجموعه خود ارائه می‌دهیم. تمام مجموعه‌های عروسی را می‌توان با انتخاب تک تک گزینه‌ها سفارشی کرد. هیچ دو جشن عروسی‌ای مانند هم نیستند، به همین دلیل ما سعی می‌کنیم اطلاعات لازم را در مورد مراسم ازدواج و عقاید شما به دست بیاوریم تا فیلمی متناسب با سلیقه و روحیه‌تان خلق کنیم. با مطالعه این مقاله می‌توانید اطلاعات بیشتری به دست بیاورید و در صورت وجود هر گونه سوال یا ابهام با ما تماس بگیرید.
لحظات مهم عروسی

کلیپ لحظات مهم عروسی، داستان عشق شما را در ۳ تا ۵ دقیقه به تصویر می‌کشد و حساس‌ترین لحظات را در فیلمی با کیفیت بالا بازگو می‌کند. این گردآوری خلاقانه با گلچینی از آهنگ‌های فوق‌العاده و صداهای خود مراسم تکمیل می‌شود. به علاوه خوبی آن این است که می‌توان تماشای آن را با دیگران سهیم شد! این کلیپ کوتاه، با گنجاندن بخش‌های مهمی از مراسم، مانند چند تصویر در یک قاب از صرف شام، آماده شدن پیش از جشن و بریدن کیک جذاب‌تر می‌شود.